Reprezentacja w sprawach z zakresu prawa pracy

W dzisiejszych czasach spory sądowe na linii pracodawca – pracownik są coraz częstsze. Nie należy takich postępowań lekceważyć, niezależnie od tego, po której stoi się stronie. Wbrew dość powszechnemu przekonaniu pracownik nie jest w sądzie pracy na z góry wygranej pozycji. Mimo silnej ochrony pracownika, jako strony słabszej, pracodawca ma prawo kształtować swój zespół zgodnie z własnymi potrzebami. Prowadzenie sprawy przed sądem pracy wymaga w konsekwencji przygotowania oraz przedstawienia odpowiednich argumentów, odwołania do wewnątrzzakładowych regulacji i zwyczajów oraz fachowej wiedzy prawnej.  

Jednakże prawo pracy to nie tylko regulacje dotyczące rozwiązania stosunku pracy. Kancelaria doradza także przy tworzeniu wewnętrznych przepisów z zakresu prawa pracy oraz dostosowaniu ich do prawa powszechnie obowiązującego, w tym także do specyficznych przepisów regulujących uprawnienia poszczególnych grup zawodowych. Uprzednia konsultacja z profesjonalnym prawnikiem pozwala na uniknięcie wielu poważnych problemów w przyszłości.

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kancelarii, proszę o kontakt bezpośredni lub za pomocą poniższego formularza. Na podstawie krótkiego opisu sprawy zostanie przygotowana indywidualna oferta współpracy.
    Formularz kontaktowy
Kontakt
Powrót do góry