Tworzenie regulaminów usług

W dzisiejszym biznesie coraz większą rolę odgrywa świadczenie usług drogą elektroniczną. Klienci oczekują możliwości złożenia zamówienia przez internet, nawet jeśli podstawowe usługi są świadczone w sposób „stacjonarny”. Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w takim przypadku niezbędne jest opublikowanie na stronie regulaminu usług, który będzie precyzyjnie określać, jakie są prawa i obowiązki obu stron umowy zawieranej przez internet, a także wypełniać pewne obowiązki informacyjne względem kontrahenta. Profesjonalnie przygotowany regulamin będzie odpowiednio zabezpieczać Państwa interesy.

 

Warto także skonstruować odpowiedni regulamin, jeśli w Państwa firmie zawiera się umowy ustne, w których część ustaleń jest domyślna. Regulamin w sposób precyzyjny regulowałby przypadki nietypowe, które jednak przy dłuższej działalności się zdarzają (np. w wypożyczalni rowerów klient interesuje się zwykle tylko cennikiem i to strony zawsze precyzyjnie uzgodnią. Regulamin wskazywałby np. jakie są zasady odpowiedzialności klienta w razie uszkodzenia roweru).

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kancelarii, proszę o kontakt bezpośredni lub za pomocą poniższego formularza. Na podstawie krótkiego opisu sprawy zostanie przygotowana indywidualna oferta współpracy.
    Formularz kontaktowy
Kontakt
Powrót do góry