Reprezentacja w sprawach egzekucyjnych

Kancelaria oferuje reprezentację zarówno wierzycieli, jak i dłużników. Ci ostatni potrzebują pomocy pełnomocnika w szczególności w sytuacjach, w których o sprawie dowiadują się dopiero od komornika. Ważne jest wówczas podjęcie szybkich i zdecydowanych działań, bowiem spóźnienie się z wystosowaniem odpowiednich pism może skutkować tym, że egzekucji nie będzie można już wstrzymać.

Reprezentacja wierzycieli pozwala natomiast na lepszą komunikację z komornikiem i usprawnienie postępowania. Zgodnie z polskim prawem to wierzyciel powinien wykazywać największą aktywność w dążeniu do wyegzekwowania zapadłego orzeczenia.

Ponadto część spraw egzekucyjnych prowadzona jest nie przez komornika, a przez sądy. Kancelaria oferuje reprezentację również w takich postępowaniach egzekucyjnych, które są bardziej skomplikowane od zwykłych spraw komorniczych.

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kancelarii, proszę o kontakt bezpośredni lub za pomocą poniższego formularza. Na podstawie krótkiego opisu sprawy zostanie przygotowana indywidualna oferta współpracy.
    Formularz kontaktowy
Kontakt
Powrót do góry