Reprezentacja w sprawach cywilnych i rodzinnych

Prawo cywilne jest niezwykle złożoną gałęzią prawa. Sprawia to, że wiele problemów można rozwiązać na różne sposoby. Reprezentując Klientów w sprawach cywilnych, Kancelaria działa wielotorowo – nigdy nie da się w 100% przewidzieć, co się wydarzy podczas rozprawy. Dlatego należy zabezpieczyć interesy Klienta/Klientki „na różnych frontach”, zarówno w chwili obecnej, jak i na przyszłość.

Wiemy też, że sprawy sądowe bywają stresujące i wyczerpujące emocjonalnie, zwłaszcza, gdy mowa o sprawach rodzinnych. Moją rolą jest zdjąć to obciążenie z barków Klientów. Zawsze informuję i tłumaczę, co się dzieje w sprawie, ale to Klienci decydują, czy chcą w niej aktywnie uczestniczyć, czy też wolą jak najbardziej się zdystansować.

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kancelarii, proszę o kontakt bezpośredni lub za pomocą poniższego formularza. Na podstawie krótkiego opisu sprawy zostanie przygotowana indywidualna oferta współpracy.
    Formularz kontaktowy
Kontakt
Powrót do góry