Reprezentacja w sprawach karnych

Reprezentując Klientów w sprawach karnych Kancelaria, kieruje się zasadą aktywnego działania na każdym etapie sprawy – nie tylko w postępowaniu sądowym, ale także prokuratorskim. Składanie wniosków dowodowych i pism procesowych już na etapie postępowania przygotowawczego pozwala skierować sprawę na korzystne tory, a przynajmniej przygotowuje grunt pod dalszą obronę.

Kancelaria oferuje całościową reprezentację zarówno oskarżonych/podejrzanych jak i pokrzywdzonych. W odniesieniu do tych ostatnich zawsze uwzględniamy interesy majątkowe strony, w tym także przedsiębiorców. Prawo karne zawiera wiele narzędzi, pozwalających na dochodzenie naprawienia szkody wyrządzonej przestępstwem. Po konsultacji z Klientem/Klientką zawsze dobieram najkorzystniejsze z nich, przy czym niekiedy konieczne jest sięgnięcie do rozwiązań prawa cywilnego.

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kancelarii, proszę o kontakt bezpośredni lub za pomocą poniższego formularza. Na podstawie krótkiego opisu sprawy zostanie przygotowana indywidualna oferta współpracy.
    Formularz kontaktowy
Kontakt
Powrót do góry