Notice: Undefined offset: 66 in /home/grafiqa/public_html/adwokatgromada.pl/gromada_CMS6/templates/default/page.php on line 31

Tworzenie projektów umów

Usługa profesjonalnego zaprojektowania umowy jest kluczowa dla każdego przedsiębiorcy. Coraz częściej także ma znaczenie dla osób indywidualnych, gdy zawierają transakcje o dużej wartości (kupno/najem mieszkania) bądź gdy nie zawierają umowy o pracę, a zarobkują na podstawie umów cywilnoprawnych.

Choć na etapie zawierania kontraktu partnerzy mogą być całkowicie zgodni, rolą prawnika jest przewidzieć „co może pójść nie tak” i odpowiednio zabezpieczyć Klienta. Dobrze sformułowana umowa pozwala zapobiec wielu nieporozumieniom w przyszłości.

Relacje biznesowe wymagają jednak pewnej elastyczności. Dużą rolę odgrywa zaufanie do kontrahenta. Projektując umowy, przedstawiam najkorzystniejsze rozwiązania, jednak to od Klienta/Klientki zależy, jakie ryzyko jest w stanie ponieść.

Co więcej, pozycja negocjacyjna bywa różna. Dlatego też w braku możliwości wpływu na treść umowy tłumaczę ryzyko związane z aktualnym jej kształtem, tak aby Klienci mieli pełną świadomość, na co się godzą.

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kancelarii, proszę o kontakt bezpośredni lub za pomocą poniższego formularza. Na podstawie krótkiego opisu sprawy zostanie przygotowana indywidualna oferta współpracy.
    Formularz kontaktowy
Kontakt
Powrót do góry